Вирівнювання вмятин після граду у Львові

Часом, погодні умови бувають непередбачуваними і можуть піднести нам неприємні сюрпризи у вигляді граду, і розміри його бувають різні, з волоський горіх і більше. Такі аномальні «подарунки» з неба залишають глибокі вм'ятини на кузові будь-якого автомобіля. Якщо ж вашій машині все-таки не пощастило, то не переживайте, адже ремонт автомобіля після граду - це звичайна справа для рихтувальників.

Вирівнювання вмятин після граду у Львові

Vmyaten.com.ua пропонує виправити пошкодження градом професійними методами, за допомогою техніки відновлення вм'ятин без фарбування. Деякі транспортні засоби мають більше тисячі вм'ятин, і вони не становлять для нас проблем. Оскільки ми мали можливість вести бізнес не тільки у нашій країні, ми бачили і ремонтували авто з великою кількістю пошкоджень від граду,тому ми отримали великий досвід у роботі з пошкодженнями такого типу.

Вам не доведеться везти свій автомобіль до автомаляра, і у випадку можливого продажу ваш автомобіль не втратить вартість.

Пошкодження градом на авто усуваються спеціальним обладнанням та професійними майстрами, шляхом витягування та масажу.

Крім того, ваш транспортний засіб не буде проходити тижні кузовних та лакофарбових робіт. Він буде закінчений за 1 або 4 робочі дні.